Wat is het toch een feestje, zomaar op donderdagmiddag te mogen zingen in de duinen. Even weg van werk, drukte, stad. Je fiets er heen, neemt een klein krukje en een flesje water mee en je wordt welkom geheten in een warm bad.
De kracht van de mantra’s, het mooie gitaarspel van Marion en het samen zingen is zo simpel en toch zo mooi en krachtig.
Ik vind het echt voor iedereen een aanrader.
Na afloop ben je een hele mooie ervaring rijker, is je hoofd leeg, heb je genoten van mooie luchten, buizerds boven je hoofd en een heerlijk zonnetje en stop je een kleinigheid in Marions potje.
Moet je kunnen zingen? Gelukkig niet en je mag nog trommelen ook.
Een mooi liedje is bijvoorbeeld een liefdes liedje uit Hawaii:
Earth and sky, sea and stone, hold this land in sacrednes.
Liefs Anjo Abbink
AGENDA
Ritueel rond 80 jaar met labyrintloop
Drie redenen had ze: 80 jaar was ze geworden. Ze wilde het leven vieren. En ze wilde lees verder
Agenda:
Zingen:
Zingen in de duinen (geen datum)
Ik heb een app groep waarin ik spontaan een bericht zet wanneer we buiten gaan zingen. Wil je in de app groep, stuur me even een berichtje. Soms zingen we met heel mooi weer op het strand.
Zingen in de Cyclaamstraat op maandagmiddag van 15 tot 16.30, is een vaste groep, soms is er plek, als je meer info wil, stuur me een mailLabyrint:
Met de herfst-equinox: neem afscheid van de zomer en verwelkom de herfst aan de vloedlijn.
woensdag 23 september 9 uur in de ochtend infoVerlicht Herdenkenop begraafplaats Westduin in Den Haag met hartlabyrint zondag 25 oktober van 15.30 tot 17.30
Allerzielen: loop een labyrint met/voor je overleden dierbare aan de vloedlijn
maandag 2 november om 12 uur
Chartres:
Er staat een nieuwe reis gepland in 2027 van zondag 16 tot zaterdag 22 mei. De informatie vind je hier: Beleef de kathedraal van Chartres.
Aanmelden kan vanaf nu en is op volgorde van binnenkomst en aanbetaling.Chartres Labyrint in Kortenbos Den Haag
Klassiek labyrint van zeven paden maken